Acasă · Licitații
· Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PIESA BUCALA UNICA FOLOSINTA CARTON INT 26,EXT 28 ( AMB 500 BUC)
- Număr anunț
- DA20003004
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE SI PNEUMOFTIZIOLOGIE DR VICTOR BABES TIMISOARA (CUI 2487647)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
- Cod CPV
- 33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.125 RON
- Valoare atribuită
- 1.125 RON
- Data publicării
- 03.04.2018 12:12
- Termen limită
- 09.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2018 18:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.125 RON
din 1.125 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro