Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MCCAIN CATERPACK 9X9 2.5KG
- Număr anunț
- DA20012288
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bacau (CUI 4278094)
- Furnizor / câștigător
- AGRIROM SRL (CUI RO9140172)
- Cod CPV
- 15311200-3 · Cartofi taiati cuburi, rondele si alte tipuri de cartofi congelati (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 374,40 RON
- Valoare atribuită
- 440,40 RON
- Data publicării
- 04.04.2018 13:19
- Termen limită
- 09.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2018 15:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
440,40 RON
din 374,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro