Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SOLUTIE DE SPALAT PARBRIZ ANTIINSECT DYNAMAX
- Număr anunț
- DA20009256
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA NATIONALA ANTICORUPTIE (CUI 14838148)
- Furnizor / câștigător
- CARAUTO COMPANY S.R.L. (CUI RO19027570)
- Cod CPV
- 39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.032 RON
- Valoare atribuită
- 1.032 RON
- Data publicării
- 04.04.2018 09:50
- Termen limită
- 09.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2018 10:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.032 RON
din 1.032 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro