Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii imagistica medicala

Număr anunț
DA20006962
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
Furnizor / câștigător
CENTRUL MEDICAL BUCOVINA SRL (CUI 28948302)
Cod CPV
85150000-5 · Servicii de imagistica medicala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.175 RON
Valoare atribuită
3.175 RON
Data publicării
03.04.2018 15:42
Termen limită
08.04.2018 17:00
Data finalizării
04.04.2018 08:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.175 RON

din 3.175 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.