Ofertă acceptată Cumpărare directă

otel beton PC 52 8*6000

Număr anunț
DA20000874
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
BIAYANNIS & CO SRL (CUI ro32392255)
Cod CPV
44316400-2 · Articole de fierarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
721,50 RON
Valoare atribuită
721,50 RON
Data publicării
03.04.2018 08:52
Termen limită
09.04.2018 17:00
Data finalizării
04.04.2018 12:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

721,50 RON

din 721,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.