Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet birotica 4
- Număr anunț
- DA20004909
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA COMUNEI COROISINMARTIN (CUI 4436941)
- Furnizor / câștigător
- TIPOMUR PRINT SRL (CUI RO30934198)
- Cod CPV
- 30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 249,16 RON
- Valoare atribuită
- 249,16 RON
- Data publicării
- 03.04.2018 13:55
- Termen limită
- 08.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2018 13:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
249,16 RON
din 249,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro