Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de instalare de sisteme de alarma

Număr anunț
DA20010119
Autoritate contractantă
COMUNA CIOLPANI (CUI 4434037)
Furnizor / câștigător
AKA GROUP SAFETY AGENCY SRL (CUI RO27324440)
Cod CPV
45312200-9 · Lucrari de instalare de sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.655,50 RON
Valoare atribuită
12.655,50 RON
Data publicării
04.04.2018 10:45
Termen limită
09.04.2018 17:00
Data finalizării
04.04.2018 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.655,50 RON

din 12.655,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.