Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ADEZIV CONTACT ADHESIVE(KIT) 650ML 442003/442002
- Număr anunț
- DA20009190
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 24000000-4 · Produse chimice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 96,95 RON
- Valoare atribuită
- 96,95 RON
- Data publicării
- 04.04.2018 09:46
- Termen limită
- 09.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2018 10:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
96,95 RON
din 96,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro