Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare roti simple , cu sistem de prindere CON, pentru targi transport pacient
- Număr anunț
- DA20000786
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
- Furnizor / câștigător
- NAVO THEO SRL (CUI RO8003258)
- Cod CPV
- 34324000-4 · Roti, piese si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.481 RON
- Valoare atribuită
- 5.481 RON
- Data publicării
- 03.04.2018 08:24
- Termen limită
- 08.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2018 08:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.481 RON
din 5.481 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro