Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2) Lucrari de pavare si de asfaltare

Număr anunț
DA20012315
Autoritate contractantă
COMUNA VIRFURILE (PRIMARIA COMUNEI VIRFURILE) (CUI 3520334)
Furnizor / câștigător
ROGELIS COMPANY SRL (CUI RO4843317)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.597,90 RON
Valoare atribuită
43.597,90 RON
Data publicării
04.04.2018 13:22
Termen limită
09.04.2018 17:00
Data finalizării
04.04.2018 14:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.597,90 RON

din 43.597,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.