Ofertă acceptată Cumpărare directă

Concertina BTO-22, 900mm diametru

Număr anunț
DA20009494
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02214 (CUI 14355500)
Furnizor / câștigător
ROMSIR-IMPEX SRL (CUI RO6218870)
Cod CPV
44312300-3 · Sarma ghimpata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.520 RON
Valoare atribuită
3.520 RON
Data publicării
04.04.2018 10:05
Termen limită
09.04.2018 17:00
Data finalizării
04.04.2018 11:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.520 RON

din 3.520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.