Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PC Lenovo IdeaCentre 510-15IKL i5, W10P, 21.5" LCD
- Număr anunț
- DA20009393
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERA SI PROTECTIE ANTIEXPLOZIVA - INSEMEX PETROSANI (CUI RO2664676)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.016,77 RON
- Valoare atribuită
- 3.016,77 RON
- Data publicării
- 04.04.2018 09:59
- Termen limită
- 09.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2018 13:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.016,77 RON
din 3.016,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro