Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NUROFEN COPII 100MG/5ML PORTOCALA 100ML SUSP ORALA- IBUPROFENUM
- Număr anunț
- DA20007222
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 33673000-8 · Medicamente impotriva maladiilor obstructive ale cailor respiratorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 127,70 RON
- Valoare atribuită
- 127,70 RON
- Data publicării
- 03.04.2018 16:03
- Termen limită
- 08.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2018 08:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
127,70 RON
din 127,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro