Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NESTLE NUTREN JUNIOR *400G
- Număr anunț
- DA20006655
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI GIURGIU (CUI 9902350)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 33692300-0 · Produse pentru nutritie enterala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 447,10 RON
- Valoare atribuită
- 447,10 RON
- Data publicării
- 03.04.2018 15:23
- Termen limită
- 08.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2018 09:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
447,10 RON
din 447,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro