Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare si livrare masina de spalat vase + 1 frigider cu o usa

Număr anunț
DA20007474
Autoritate contractantă
COMUNA DUDESTII VECHI (PRIMARIA COMUNEI DUDESTII VECHI) (CUI 4483919)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
39713200-5 · Masini de spalat rufe si masini de uscat rufe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.193,27 RON
Valoare atribuită
3.193,27 RON
Data publicării
03.04.2018 16:41
Termen limită
08.04.2018 17:00
Data finalizării
04.04.2018 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.193,27 RON

din 3.193,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.