Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii mentenanță preventivă și revizii lunare tehnică de calcul

Număr anunț
DA20004567
Autoritate contractantă
C.F. SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA (CUI 23913214)
Furnizor / câștigător
SC ADAMSIT SOLUTIONS SRL-D (CUI RO30326999)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.860 RON
Valoare atribuită
4.860 RON
Data publicării
03.04.2018 13:40
Termen limită
08.04.2018 17:00
Data finalizării
03.04.2018 14:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.860 RON

din 4.860 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.