Ofertă acceptată Cumpărare directă

FRIGIDER CU 1 USA ALBATROS

Număr anunț
DA20010740
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
885,48 RON
Valoare atribuită
885,48 RON
Data publicării
04.04.2018 11:22
Termen limită
09.04.2018 17:00
Data finalizării
04.04.2018 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

885,48 RON

din 885,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.