Ofertă acceptată
Cumpărare directă
frigider ARCTIC FR AND266+DEEE31.1LEI
- Număr anunț
- DA20007882
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 881,51 RON
- Valoare atribuită
- 881,51 RON
- Data publicării
- 04.04.2018 08:00
- Termen limită
- 09.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2018 08:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
881,51 RON
din 881,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro