Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Unitate de climatizare tip “Close Control”
- Număr anunț
- DA20000022
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4364748)
- Furnizor / câștigător
- INTEGRAL MEGA SERVICE SRL (CUI RO16028750)
- Cod CPV
- 42512000-8 · Instalatii de climatizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.563 RON
- Valoare atribuită
- 45.563 RON
- Data publicării
- 02.04.2018 10:48
- Termen limită
- 08.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2018 08:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
45.563 RON
din 45.563 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro