Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie servicii de intretinere
- Număr anunț
- DA20001390
- Autoritate contractantă
- COMUNA RACHITI (PRIMARIA RACHITI) (CUI 3372106)
- Furnizor / câștigător
- WOOD BE WONDERFUL SRL (CUI 35078460)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.343,73 RON
- Valoare atribuită
- 13.343,73 RON
- Data publicării
- 03.04.2018 10:04
- Termen limită
- 09.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2018 08:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.343,73 RON
din 13.343,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro