Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii Medicina de Familie-anexa 2 din Legea 98/2016

Număr anunț
DA20009481
Autoritate contractantă
CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATORIU ORADEA (CUI 13641538)
Furnizor / câștigător
DR. MORARIU CARMEN GABRIELA - MEDIC INDEPENDENT, MEDIC SPECIALIST, MEDICINA DE FAMILIE, MEDICINA SPORTIVA (CUI 37155780)
Cod CPV
85121100-4 · Servicii prestate de medici generalisti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.360 RON
Valoare atribuită
3.360 RON
Data publicării
04.04.2018 10:04
Termen limită
09.04.2018 17:00
Data finalizării
04.04.2018 10:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.360 RON

din 3.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.