Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de transport aerian Cipru in perioada 13-17 mai 2018

Număr anunț
DA20005983
Autoritate contractantă
Agentia pentru Dezvoltare Regionala Centru (CUI 11293615)
Furnizor / câștigător
ALBENA TOURS SRL (CUI RO32312922)
Cod CPV
60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
819 RON
Valoare atribuită
819 RON
Data publicării
03.04.2018 14:48
Termen limită
08.04.2018 17:00
Data finalizării
03.04.2018 16:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

819 RON

din 819 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.