Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SERVICII MONITORIZARE SISTEME DE ALARMA CONECTATE PRIN LINIE TELEFONICA SI INTERVENTIE OPERATIVA
- Număr anunț
- DA20008384
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
- Furnizor / câștigător
- MOLID TEHNIC SERVICE S.R.L. (CUI RO24961414)
- Cod CPV
- 79711000-1 · Servicii de monitorizare a sistemelor de alarma (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600 RON
- Valoare finală
- 720 RON
- Data publicării
- 04.04.2018 08:56
- Termen limită
- 09.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2018 12:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.