Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii contabilitate

Număr anunț
DA20006514
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE TITULESCU (CUI 20799868)
Furnizor / câștigător
TIMES CONSULTING SRL (CUI RO12292472)
Cod CPV
79211000-6 · Servicii de contabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.958,05 RON
Valoare atribuită
36.958,05 RON
Data publicării
03.04.2018 15:14
Termen limită
08.04.2018 17:00
Data finalizării
03.04.2018 15:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.958,05 RON

din 36.958,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.