Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Microsoft Windows 10 Pro, 32/64 bit, Romana,
- Număr anunț
- DA20006299
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA MUNICIPALA CAMPULUNG (CUI 10868553)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 865,54 RON
- Valoare atribuită
- 865,54 RON
- Data publicării
- 03.04.2018 15:02
- Termen limită
- 08.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2018 15:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
865,54 RON
din 865,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro