- Număr anunț
- DA20014295
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Nicolae Costescu" Bolbosi (CUI 29454595)
- Furnizor / câștigător
- MIRONA FOREST SRL (CUI RO18443493)
- Cod CPV
- 03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.915,75 RON
- Valoare atribuită
- 11.915,75 RON
- Data publicării
- 04.04.2018 16:12
- Termen limită
- 09.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2018 16:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.915,75 RON
din 11.915,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro