Ofertă acceptată Cumpărare directă

PUIETI FORESTIERI SPECIA GORUN, PALTIN DE MUNTE

Număr anunț
DA20010587
Autoritate contractantă
O.S. CODRII BEIUSULUI R.A (CUI RO18019510)
Furnizor / câștigător
SEUTE SILVA SRL (CUI 29100970)
Cod CPV
03451000-6 · Plante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.500 RON
Valoare atribuită
10.500 RON
Data publicării
04.04.2018 11:12
Termen limită
09.04.2018 17:00
Data finalizării
05.04.2018 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.500 RON

din 10.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.