Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICE PC SI IMPRIMANTE
- Număr anunț
- DA20009162
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Buzau (CUI 11287265)
- Furnizor / câștigător
- HEKET LINE SRL (CUI RO29917940)
- Cod CPV
- 50312410-2 · Intretinerea microcomputerelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 599,45 RON
- Valoare atribuită
- 599,45 RON
- Data publicării
- 04.04.2018 09:44
- Termen limită
- 09.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2018 08:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
599,45 RON
din 599,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro