Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lemn de foc

Număr anunț
DA20002352
Autoritate contractantă
Centrul de Îngrijire si Asistenta Lunca Muresului (CUI 4786459)
Furnizor / câștigător
AB PRINTER SRL (CUI RO29853510)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.200 RON
Valoare finală
11.200 RON
Data publicării
03.04.2018 11:12
Data finalizării
05.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.