Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pietris 16-31

Număr anunț
DA20018800
Autoritate contractantă
COMUNA VISINA (CUI 4344228)
Furnizor / câștigător
PYRAMID AGREGATE COMPANY SRL (CUI RO25146681)
Cod CPV
14212120-7 · Pietris (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.100 RON
Valoare atribuită
8.100 RON
Data publicării
05.04.2018 12:05
Termen limită
10.04.2018 17:00
Data finalizării
05.04.2018 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.100 RON

din 8.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.