Acasă · Licitații
· Granule, criblura, nisip fin, pietre mici, pietris, piatra faramitata si concasata, amestecuri de piatra, amestec de nisip si pietris si alte agregate (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie produse piatra pentru terasamante la drumuri forestiere
- Număr anunț
- DA20018159
- Autoritate contractantă
- OCOLUL SILVIC CIUCAS R.A. (CUI RO18333164)
- Furnizor / câștigător
- TRANSGAT-SORT SRL (CUI 25746805)
- Cod CPV
- 14212000-0 · Granule, criblura, nisip fin, pietre mici, pietris, piatra faramitata si concasata, amestecuri de piatra, amestec de nisip si pietris si alte agregate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.500 RON
- Valoare atribuită
- 3.500 RON
- Data publicării
- 05.04.2018 11:24
- Termen limită
- 10.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2018 11:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.500 RON
din 3.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro