Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 8,1% sub estimat

piept dezosat Transavia punga

Număr anunț
DA20012385
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit nr. 12 Zalau (CUI 31989787)
Furnizor / câștigător
COVER PROD COM S.R.L. (CUI RO11562497)
Cod CPV
15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
411,40 RON
Valoare atribuită
378 RON 8,1% sub estimat
Data publicării
04.04.2018 13:27
Termen limită
09.04.2018 17:00
Data finalizării
05.04.2018 09:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

378 RON

din 411,40 RON estimat 8,1%

Adjudecat la 91,9% din estimat · economie 33,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.