Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE CONDIMENTE SI MIRODENII

Număr anunț
DA20014625
Autoritate contractantă
SPITALUL DE RECUPERARE NEUROMOTORIE "DR.CORNELIU BARSAN' DEZNA (CUI 3861927)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15870000-7 · Condimente si mirodenii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
292,88 RON
Valoare atribuită
292,88 RON
Data publicării
04.04.2018 19:07
Termen limită
10.04.2018 17:00
Data finalizării
05.04.2018 08:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

292,88 RON

din 292,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.