Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bazin carburanti 3.7mc

Număr anunț
DA20015477
Autoritate contractantă
COMUNA CUZA VODA (CONSILIUL LOCAL CUZA VODA) (CUI 17841903)
Furnizor / câștigător
AGROMYSMONI SRL (CUI 32849951)
Cod CPV
44611600-2 · Rezervoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.970 RON
Valoare atribuită
7.970 RON
Data publicării
05.04.2018 08:50
Termen limită
10.04.2018 17:00
Data finalizării
05.04.2018 09:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.970 RON

din 7.970 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.