Ofertă refuzată Cumpărare directă

Cititor carduri de sanatate ACR83

Număr anunț
DA20002797
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bagdasar-Arseni (CUI 4943871)
Furnizor / câștigător
AZERA TRADE SRL (CUI 23505002)
Cod CPV
30216200-8 · Cititoare de carduri magnetice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.600 RON
Valoare finală
5.600 RON
Data publicării
03.04.2018 11:59
Termen limită
09.04.2018 17:00
Data finalizării
05.04.2018 07:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.