Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE TOPOGRAFIE, pentru SDEE TN - Bistrita

Număr anunț
DA20014036
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
Cabinet Felicia Iliescu Evaluator Anevar, Expert Judiciar Topogfrafie Cadastru, Geogez Autorizat ANCPI (CUI 28419344)
Cod CPV
71351800-1 · Servicii de topografie si de radiestezie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.260 RON
Valoare atribuită
29.260 RON
Data publicării
04.04.2018 15:44
Termen limită
10.04.2018 17:00
Data finalizării
05.04.2018 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.260 RON

din 29.260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.