Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TRUSA PERFUZIE/ TRUSE PERFUZIE/ PERFUZOR/ PERFUZOARE CU AC PLASTIC LUER-LOCK / LIVRARE 24 H OFERTA
- Număr anunț
- DA20019009
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33194120-3 · Articole pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.380 RON
- Valoare atribuită
- 1.380 RON
- Data publicării
- 05.04.2018 12:20
- Termen limită
- 10.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2018 12:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.380 RON
din 1.380 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro