Atribuită Cumpărare directă

Piese pompa RZP50-3.34-4/16 S25

Număr anunț
DA36063009
Autoritate contractantă
APA CANAL SIBIU SA (CUI 2684940)
Furnizor / câștigător
WILO ROMANIA SRL (CUI 11185370)
Cod CPV
42124290-3 · Piese pentru pompe centrifuge (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.969,01 RON
Data publicării
03.07.2024 14:27
Data finalizării
04.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.969,01 RON