Ofertă refuzată Cumpărare directă

Perfuzor, perfuzoare cu ac de plastic trusa truse perfuzie conexiune louer lock

Număr anunț
DA20016728
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
Cod CPV
33194120-3 · Articole pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.845 RON
Valoare finală
1.935 RON
Data publicării
05.04.2018 10:07
Termen limită
10.04.2018 17:00
Data finalizării
05.04.2018 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.