Ofertă refuzată Cumpărare directă

Plic personalizat C6/C5 fereastra dreapta, tipar 4+0, fereastra partea dreapta 35x90 mm

Număr anunț
DA20003588
Autoritate contractantă
S.C. MODERN CALOR S.A. BOTOSANI (CUI RO26892574)
Furnizor / câștigător
GPV ROMANIA PRODCOM SERV SRL (CUI RO8578353)
Cod CPV
30199710-0 · Plicuri imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.200 RON
Valoare finală
3.200 RON
Data publicării
03.04.2018 12:46
Data finalizării
05.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.