Ofertă acceptată Cumpărare directă

service centrala telefonica

Număr anunț
DA20016567
Autoritate contractantă
Penitenciarul Oradea (CUI RO23782682)
Furnizor / câștigător
MARITEL SRL (CUI RO2395071)
Cod CPV
64227000-3 · Servicii de telecomunicatii integrate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.300 RON
Valoare atribuită
3.300 RON
Data publicării
05.04.2018 09:58
Termen limită
10.04.2018 17:00
Data finalizării
05.04.2018 10:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.300 RON

din 3.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.