Ofertă acceptată Cumpărare directă

Felicitare Pasti

Număr anunț
DA20016434
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA" TRAIAN DEMETRESCU (CUI 4554360)
Furnizor / câștigător
IRIABIA SRL (CUI 36716966)
Cod CPV
22321000-6 · Felicitari de Craciun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
05.04.2018 09:51
Termen limită
10.04.2018 17:00
Data finalizării
05.04.2018 21:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.