Ofertă acceptată Cumpărare directă

BRANZA DE VACI 1 KG

Număr anunț
DA20015703
Autoritate contractantă
Gradinita Nr280 (CUI 8045733)
Furnizor / câștigător
ANDI TRADING (CUI RO15202679)
Cod CPV
15542200-1 · Branza cu pasta moale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114,70 RON
Valoare atribuită
114,70 RON
Data publicării
05.04.2018 09:08
Termen limită
10.04.2018 17:00
Data finalizării
05.04.2018 10:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

114,70 RON

din 114,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.