Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ALCOOL SANITAR 70% / SPIRT MEDICINAL 70%
- Număr anunț
- DA20005731
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE SMEENI (CUI 4385457)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 24322500-2 · Alcool (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107,28 RON
- Valoare atribuită
- 126 RON
- Data publicării
- 03.04.2018 14:35
- Termen limită
- 09.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2018 06:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
126 RON
din 107,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro