Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIE LA 3 ANI OPEL MOVANO

Număr anunț
DA20003881
Autoritate contractantă
LICEUL PETRU RARES (CUI 4443400)
Furnizor / câștigător
VICTORIA GLOBAL SRL (CUI RO11268484)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
880,67 RON
Valoare atribuită
880,67 RON
Data publicării
03.04.2018 13:01
Termen limită
09.04.2018 17:00
Data finalizării
05.04.2018 09:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

880,67 RON

din 880,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.