Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 23,8% sub estimat
Indicatoare rutiere si elemente de sustinere ale acestora pentru DRDP Cluj
- Număr anunț
- DA20000960
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- HELVESPID SRL (CUI RO5751394)
- Cod CPV
- 34992200-9 · Indicatoare rutiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 129.000 RON
- Valoare atribuită
- 98.356 RON 23,8% sub estimat
- Data publicării
- 03.04.2018 09:28
- Termen limită
- 09.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2018 15:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
98.356 RON
din 129.000 RON estimat
23,8%
Adjudecat la 76,2% din estimat · economie 30.644 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.