Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborare studiu de fezabilitate pentru construire blocuri/locuinte sociale in orasul Iernut

Număr anunț
DA20004817
Autoritate contractantă
ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
Furnizor / câștigător
MEDIA MARKETING SRL (CUI RO13261261)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90.000 RON
Valoare atribuită
90.000 RON
Data publicării
03.04.2018 13:50
Termen limită
08.04.2018 17:00
Data finalizării
05.04.2018 08:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90.000 RON

din 90.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.