Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii topografice pentru înscriere imobil teren și construcție situat în Municipiul Câmpia Turzii

Număr anunț
DA20015825
Autoritate contractantă
Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
Furnizor / câștigător
GENERAL TOPO WEST S.R.L. (CUI RO15852990)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
05.04.2018 09:15
Termen limită
10.04.2018 17:00
Data finalizării
05.04.2018 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.