Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tabla scolara creta 2x3, 120x180 cm
- Număr anunț
- DA20018867
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
- Furnizor / câștigător
- EXPO TEHNIC SRL (CUI RO22553796)
- Cod CPV
- 30131000-6 · Echipament pentru birouri de corespondenta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.295 RON
- Valoare atribuită
- 1.295 RON
- Data publicării
- 05.04.2018 12:10
- Termen limită
- 10.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2018 12:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.295 RON
din 1.295 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro