Ofertă acceptată Cumpărare directă

TN2220 (TN-2220) CARTUS TONER (2600 PAG) ORIGINAL BROTHER DCP 7060 7065 7070 HL2230 2240

Număr anunț
DA20016538
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Maramures (CUI 9705242)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.361,42 RON
Valoare atribuită
3.361,42 RON
Data publicării
05.04.2018 09:56
Termen limită
10.04.2018 17:00
Data finalizării
05.04.2018 10:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.361,42 RON

din 3.361,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.